Digitális tanítás

vír Próbálj minél többet mozogni, sportolni otthon is, addig is amig túljutunk ezen az időszakon.  Akik kertes házban élnek, könnyebb helyzetben vannak, de egy lakásban is sok minden megoldható. Légy kreatív. Ha segítségre van szükséged ez ügyben, nyugodtan keresd a testnevelőtanárodat!

Posted in Nincs kategorizálva | Hozzászólás most!

Vargha Zsolt ismét Magyar Bajnok lett.

zsolt1zsolt2

Vargha Zsolt 10.C valamennyi meccsét iponnal nyerve ismét országos bajnoki címet szerzett. Ezúttal az U18 kategóriában

Asztalitenisz kerületi bajnokság 2019.11.20

20191120_14354720191120_145035   Kocsis Natália Sára 5.A I. hely. Briga Zsanett II.hely 12.A, Tóth Brigitta III. hely 12.A

A 2019 évi testnevelés érettségi időpontja 2019, június 19. 8:00

Helyszín: Budapest Honvéd Sportegyesület. Dózsa György út 53 (atlétika, úszás),  Szent-györgyi Albert Általános Iskola, Lónyay utca 4.-8 (torna, küzdősport, labdajátékok…elmélet)

Érettségiztető tanár Ömböly Attila

Tavaszi Sportsikerek

zsolt

Vargha Zsolt (9.c)  első helyen végzett a Budapest-kupán, ami a közép-európai régió legrangosabb nemzetközi judo utánpótlás versenye. Idén 27 ország közel 1700 versenyzője indult az USA-tól Angolán át Azerbajdzsánig. Zsolt az U18 korosztály 81 kg súlycsoportját nyerte rendkívül magabiztos versenyzéssel. Sorrendben a 32 között cseh, a 16 között magyar, a legjobb 8 között izraeli, az elődöntőben szlovén és a döntőben ukrán ellenfél felett diadalmaskodott, minden mérkőzését ipponnal nyerte.

1DSC_2171

A Budapesti Ritmikus Gimnasztika szerenkénti Diákolimpia karika gyakorlatának megnyerése után Nagy Eperke (10.b)  az Országos Diákolimpián ezüstérmet sikerült nyernie.

1DSC_0048

Nagy Soma (7.a) a Zsíros Akadémia U14 kosárlabdázójaként az európai ifjúsági bajnokok ligájában 8. helyen végeztek.

Sárkány Zalán

Sárkány Zalán (9.a) 1500m-en és 5000m-en a Hósszútávú Medencés Országos Úszó Bajnokságon 3. helyezést ért el.

Bide Bence 12.a osztály tanulója Ferencváros Önkormányzat díjazottja

52281265_2080237105399212_4868966417862492160_n   A kerületi versenyeken nyújtott kimagasló eredményeiért kerületi sport elismerésben részesült.