Gimnazista kerületi labdarúgó bajnokság II. hely 2019 november

Kerületi Labdarúgó Bajnokság 2019 III. hely

kerfoci

maxresdefault

Érettségi

A 2019 évi testnevelés érettségi időpontja 2019, június 19. 8:00

Helyszín: Budapest Honvéd Sportegyesület. Dózsa György út 53 (atlétika, úszás),  Szent-györgyi Albert Általános Iskola, Lónyay utca 4.-8 (torna, küzdősport, labdajátékok…elmélet)

Érettségiztető tanár Ömböly Attila

Tavaszi Sportsikerek

zsolt

Vargha Zsolt (9.c)  első helyen végzett a Budapest-kupán, ami a közép-európai régió legrangosabb nemzetközi judo utánpótlás versenye. Idén 27 ország közel 1700 versenyzője indult az USA-tól Angolán át Azerbajdzsánig. Zsolt az U18 korosztály 81 kg súlycsoportját nyerte rendkívül magabiztos versenyzéssel. Sorrendben a 32 között cseh, a 16 között magyar, a legjobb 8 között izraeli, az elődöntőben szlovén és a döntőben ukrán ellenfél felett diadalmaskodott, minden mérkőzését ipponnal nyerte.

1DSC_2171

A Budapesti Ritmikus Gimnasztika szerenkénti Diákolimpia karika gyakorlatának megnyerése után Nagy Eperke (10.b)  az Országos Diákolimpián ezüstérmet sikerült nyernie.

1DSC_0048

Nagy Soma (7.a) a Zsíros Akadémia U14 kosárlabdázójaként az európai ifjúsági bajnokok ligájában 8. helyen végeztek.

Sárkány Zalán

Sárkány Zalán (9.a) 1500m-en és 5000m-en a Hósszútávú Medencés Országos Úszó Bajnokságon 3. helyezést ért el.

Bide Bence 12.a osztály tanulója Ferencváros Önkormányzat díjazottja

52281265_2080237105399212_4868966417862492160_n   A kerületi versenyeken nyújtott kimagasló eredményeiért kerületi sport elismerésben részesült.

5-7. OSZT.: AMIT AZ OLIMPIÁKRÓL TUDNI ILLIK
(JELKÉPEK, VERSENYEK, LEGEREDMÉNYESEBBEK, LEGEK STB.)

8-12. OSZT.: A MAGYAR VÍZILABDÁSOK SZEREPLÉSE, EREDMÉNYEI AZ OLIMPIAI JÁTÉKOKON.